Dostluk ve Eglence Portali
Kameralı Sohbet
Msn Adresleri
Telefon Numaraları
Sınırsız Mesajlaşma
Videolu Fotoğraflı Profiller
Hediye Alma ve Gönderme
Arkadaş Listesi Oluşturma
selly
Yaş : 36 | İzmir

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

   İş bu sözleşme siberpartner.net sitesine üyeliliğin şekil ve şartlarının belirlenmesine ilişkin bir sözleşmedir.

siberpartner.net arkadaş sitesi yalnızca 18 yaşından büyük (kanunen reşit) kullanıcılar için olup üyelik sözleşmesini kabul eden herkes 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt etmiş olacaktır. Bu koşula uygun olmadığı anlaşılan üyelikler geçersiz kılınır.

siberpartner.net sitesine üye olanlar üyelik sözleşmesinin tamamını okumuş tüm şart ve yükümlülükleri kabul etmiş üyelik sözleşmesindeki tüm esaslar yükümlülük ve kurallara uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır.

GENEL KOŞULLAR:

1- siberpartner.net sitesi üyeler arasında aracılık işlevi görür.Üyeler tarafından gelen veya gönderilen mesajların (elektronik posta vs.) ve içeriğinin site tarafından kontrol edilmesi mümkün değildir. Gelen veya gönderilen mesajlar bu forum sisteminin ya da bu foruma bağlı herhangi bir kurumun veya kuruluşun değil sadece üyenin şahsi görüşlerini bildirmekte olup sitemizle hiçbir ilgi ve alakası bulunmamaktadır. Bu nedenle gönderilen veya gelen mesaj için hiçbir sorumluluk kabul edilemez.

Üyeler tarafından gönderilen tahkir suiniyet yada rahatsız edici içerikli mesajlar siteye bildirilebilir. Bu durumda site bildirilen veya uygun bulmadığı mesajı hiçbir sebep göstermeksizin kaldırma hakkına sahiptir.

2- siberpartner.net üyeliği şahsi olup bu üyelik üçüncü şahıs tarafından kullanılamazve üçüncü şahsa devredilemez. Aksi takdirde site tarafından gerekli yaptırım uygulanacaktır.

3- Üyeler gerek ulusal hukuka gerekse uluslar arası hukuka ve anlaşmalara göre suç teşkil edebilecek yasal açıdan takibatı gerektirecek bir durum yaratan veya teşvik eden mesajlar gönderemez. Mesajlar aşağıdaki hususlara aykırı olamaz.

    a) Genel ahlak kurallarına aykırı ifadeler yada görüntüler içeremez

    b) Cinselliğin istismarı ile pornografi içeren ifadeler yada görüntüler taşıyamaz

    c) Korku ve batıl inaçlar istismar edilemez.

    d) Toplumun acıma duygularını istismar edecek şekilde hasta bebek coçuk yaşlı ve özürlülerle ilgili ifadeler ve görüntüler kullanılamaz.

    f)İnsan onurunu ve kişilik haklarını zedeleyici ifadeler kullanılamaz. (Rahatsız edici tehditkar hakaret ve küfür içeren kaba vb.ifadeler)

    g) Mesajlar kamu düzenini bozucu şiddet hareketlerine yol açıcı ve göz yumucu özendirici veya destekleyici unsurlar içeremez. Yasa dışı veya kınanacak davranışları cesaretlendiremez.

    h)Mesajlar dil din ırk mezhep felsefi düşünce ve cinsiyete dayalı ayrımcılık üzerine kurulamaz ayrımcılığı destekleyemez kötüleme içeremez istismar edemez.

    ı) Üyeler virüs (Truva atı parazit zaman bombası cancelbot bozuk dosya veya başka bir benzer yazılım içeren dosyalar yada malzemeler) yada ticari amaç taşıyan yada reklam içeren hiçbir bilgi yazılım ya da malzeme postalayamaz iletemez.

Mesajların belirtilen koşullara aykırı olması halinde (gerek cezai gerekse hukuki açıdan) bundan üye şahsen sorumlu olup siberpartner.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

4- siberpartner.net arkadaş arayan insanların serbest iradeleriyle birbirlerini tanıma ve seçme olanağı sunmaktadır.Üyelerinin birbirlerine uygun iradelerinin oluşumunda hiçbir katkısı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Üyeler ve misafirler her zaman sanal ortamda hareket ettiklerinin bilincinde olmalı ve buna uygun hareket etmelidirler. Aksi takdirde tarafların hukuki ve cezai taleplerine hiçbir şekilde muhatap edilemez.

5- Üyelere ait bilgiler tek tek kullanılamamakla birlikte üyelerin vermiş olduğu ve veri tabanında bulunan bilgiler istatistiksel bilgilere dönüştürülerek reklam ve pazarlama alanında kullanmak site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir.

6- siberpartner.net ' da yer alan herhangi bir eser kaynak belirtilmeden başka yerde yayımlanamaz.Üyeler fikri mülkiyet haklarını ihlal eden ileti veya malzemeleri gönderemez veya alamaz.

7- Üyeler ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi yazılım ya da malzeme postalayamaz ya da iletemez. Diğer üyelerden herhangi bir ürün satın almak ya da onlara ürün satmak gibi bir talepte ve reklam faaliyetinde bulunamaz. Bu amaçla üyelere yönelik "e-posta zincirleri" kurulamaz "junk e-posta" gönderilemez.

ÜYE PROFİLİNİN KABUL ŞARTLARI:

Üye olmak isteyen bir kullanıcının profilinin kabul edilmesi aşağıdaki şartların yerine getirilmesine bağlıdır.

    a) Profiller e-posta adresi web adresi telefon numarası gibi (doğrudan ya da dolaylı olarak) kişisel bilgi içeremez.

    b) Profillerde kullanıcının kendini ya da aradığı kişiyi anlattığı alanlar ayrıntılı açık ve gerçeğe uygun olmalıdır.

    c) Profillerde kullanıcının kendini ya da aradığı eşi anlattığı alanlarda herhangi bir biçimde hakaret içeren seksist ya da ırkçı ifadeler kullanılamaz. Profil sayfaları bütün üyelerimize açıktır.

    d) Profillerde Türkçe ya da İngilizce dışında bir dil kullanmak isteyenler bunu birkaç cümleyle sınırlı tutmak zorundadır.

    e) Profillerde herhangi bir siyasi görüşün dinin vb. propagandasını yapılamaz.

    f) Profillerde herhangi bir şekilde reklam yapılamaz.

    g) Profiller yukarıda mesaj içeriğinde belirtilen hususlara aykırı olmaz. Aykırı olması durumunda siberpartner.net hiçbir şekilde sorumlu olmaz.

siberpartner.net Hakları: 1- siberpartner.net'u ziyaret eden ve üyelerin bilgisayarlarının IP numaraları güvenlik nedeniyle sistem tarafından kaydedilmektedir.Hukuki bir işlem gerektiği takdirde bu numaralar kullanıcının kimliğini tespit için kullanılabilecek ve gerekirse yargıya verilebilecektir. Bu gibi durumlarda sır saklama yükümlülüğümüz ortadan kalkacaktır.

2- Herhangi bir teknik aksaklık halinde sitede hata yada kesinti söz konusu olabilir. Hizmetin bu şekilde kesilmesi veya aksaması halinde siberpartner.net sorumlu olmayacaktır.

3- siberpartner.net herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle site içeriğini değiştirebilir veya silebilir. Bu tamamen sitenin kendi insiyatifindedir.

4- siberpartner.net link verdiği banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriğinden ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

5- siberpartner.net hiçbir uyarı yapmaksızın herhangi bir mesajı silme kısaltma ve herhangi bir üyenin üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumda üye herhangi bir talepte bulunamaz.

6- siberpartner.net tanıtımının yapıldığı link verdiği(siberpartner.net adresinin yayınlandığı)sitelerin içeriklerinden hiçbir şekilde sorumlu değildir. siberpartner.net gelir paylaşımı ortaklığı yöntemi ile tanıtımının ve reklamının yapıldığı kaynaklardan/websitelerinden kullanıcılara doğabilecek olan zararları kabul etmez.

7- siberpartner.net istediği üyeye veya bazı üye gruplarına toplu mesaj atma hakkı verebilir. Üyeler arasında atılan mesajlardan da sadece mesajı gönderen üye sorumlu olacaktır. Mesajlar yukarıda belirtilen içeriğe uygun olmak zorundadır. Uygun olmaması halinde sitenin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir suç unsuru bulunması halinde gerek adli gerekse idari soruşturma halinde üyeye ait bilgiler ıp numarası ve login bilgileri gerekli mercilere verilebilecektir.

8- Üyelerin oluşturdukları profiller tamamen üyelerin kendi sorumluluğundadır. Sitenin Profillerin gerçek olup olmadığını araştırma yükümlülüğü yoktur. Gerçek olmadığı düşünülen profillerden rahatsız edici mesaj alan kişiler site yöneticilerine/ editörlerine başvurmaları halinde o profilden bir daha mesaj almasını önlemek için gerekli teknik işlem yapılabilir.

ÜYELİK İPTALİ

Ücretli üyeliklerde üyelik satışlarımız kesindir. Üyelik iptali taleplerinde ve site tarafından herhangi bir nedenle üyeliğinizin iptaline karar verilmesi halinde üyeliğiniz iptal edilir ve Üyelik ücreti iade edilmez.

siberpartner.net'a üye olan herkes yukarıda belirtilen şartların tamamını kabul etmiş ve bu şartlara uyacağını taahhüt etmiş sayılır ve bu kurallara uymakla yükümlüdür.

Bu sayfada yer alan maddeler değişikliklerin bu sayfadan belirtilmesi şartıyla site tarafından istendiği zaman değiştirilebilir.

siberpartner.net arkadaş sitesi yalnızca 18 yaşından büyük (kanunen reşit) kullanıcılar için olup üyelik sözleşmesini kabul eden herkes 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt etmiş olacaktır. Bu koşula uygun olmadığı anlaşılan üyelikler geçersiz kılınır.

siberpartner.net
Site Yönetimi